Choď na obsah Choď na menu
 


Tu chcem písať o Obíkovi a o mne.Novinky, zážitky, pocity, úspechy aj neúspechy, radosti každodenného života, ale aj výnimočných chvíľ. O tom, čo nám život nadelil, dal, ponúkol a zobral. O tom, čo sa nám podarilo, čo sme dokázali, čo sme pokazili. Rozmýšľať ako ďalej, napraviť pokazené, vylepšiť hotové a budovať lepšie.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Hlohovec.

(Ja a zas ja.., 9. 7. 2010 23:10)

Cestou do Topoľčianok bola odbočka na Hlohovec a vždy si spomeniem na jeden starý vtip: Stretnú sa dvaja kamaráti a jeden sa pýta druhého: Počul som, že sa ideš ženiť, tú si neber, tú pretiahol celý Hlohovec. Znovu sa stretnú po mesiaci a jeden sa čuduje.Predsa si sa oženil, veď som Ti hovoril, že ju pretiahol celý Hlohovec.Ale bol som sa tam pozrieť a ten Hlohovec nie je až také veľké mesto.

GPS.

(Jana, 9. 7. 2010 23:01)

Ochrankári v robote machrovali s novými GPS-kami, tak som sa pochválila, že aj ja mám jednu výbornú navigáciu:
Bruna! Tak ma dopletie, že jazdím v protismere na kruháku.

Keď sa darí...

(Jana, 6. 7. 2010 10:29)

Topoľčianky sú pre mňa zážitok. Najprv nám vybuchla doprava. Tak som povedala, že to odšoférujem ja. /po nočnej/vozík sme zohnali v sobotu o deviatej večer. Keď som v nedeľu ráno preňho prišla nesedela prípojka na elektrinu.Našťastie sme zohnali taký medzikus od Dana Ouzkého. Proste veselo!

Rohypnol.

(Jana, 2. 7. 2010 18:30)

Zo začiatku som absolútne nevedela spávať po nočných. Dve hodiny a potom som už nevedela zaspať. Bola som unavená a podráždená.Taxikári my poradili, nech si kúpim Rohypnol. Hneď som sa ohradila, že celý život nejem žiadne lieky a teraz s tým nebudem začínať.Začali sa smiať, že nie tabletky oni tak volajú pivo. Príď domov daj si dve pivá a spíš jak poleno. Zariadila som sa podľa ich rady a doma hovorím Brunovi: Kúpila som si Rohypnol. Vyvalil na mňa oči a Hovorí:Len si na to preboha nedaj pivo.

Pekný deň.

(Jana, 28. 6. 2010 10:48)

Bruno kosí a mne hrabe.

Slávnostný obed,

(Jana, 27. 6. 2010 10:24)

Po včerajších úspechov v dostihoch varím slávnostný obed. Volám ho Záhorácky ham and eggs. Bez šunky, bez vajec iba s chlebom.

Ivo.

(Jana, 26. 6. 2010 7:35)

Dostala som maila od Iva Ušiaka, že podľa neho je lepšie s Parkinsonom trochu rozliať ako s Alzheimerom zabudnúť vypiť.

Bez nadpisu.

(Jana, 25. 6. 2010 12:18)

Je už trochu dávnejšie. V noci vošli do shopu traja chalani, jeden z nich o barlách. Kolegyňa ho privítala zo slovami: Mládý muž, čo sa Vám stalo, boli ste šikovný? Jeho kamarát hovorí: Na to, že má protézu chodí dobre! Blbec našiel bombu, kopol do nej a utrhlo mu to nohu! Obidve sme stratili reč a to je čo povedať, keď my dve stratíme reč. A ja som sa ho skoro opýtala, či šlápol na mínu.

Milý vtip.

(Jana, 25. 6. 2010 11:51)

Čo si myslíte, ktorá choroba je lepšia: Alzheimer alebo Parkinson? Ja si myslím, že Alzheimer. Je lepšie zabudnúť zaplatiť, ako si to cestou ku stolu vyliať.

Nočná.

(Jana, 25. 6. 2010 11:38)

Už cestou na nočnú, keď som v aute počúvala rádio a vyhrali sme vo futbale tak mi bolo jasné,že táto noc nebude krátka.Neviem, či sme predali viac pohonných hmôt alebo alkoholu. Ľudia oslavovali, ako keby sme už boli majstri sveta.No a bola aj neskutočná sranda.Iba jedna vec mi pokazila náladu. Jedna z "našich" prostitútiek predvečerom porodila dievčatko kilo a pol a tridsať centimetrov. Hneď sa ho vzdala a dnes v noci už zase šlapala. Celé tehotenstvo žila na slaných tyčinkách,lentilkách a drogách. Nie som tu od toho,aby som niekoho odsudzoval, len mi je to ľúto.

Zoznámenie.

(Jana, 23. 6. 2010 14:50)

Už to bude 5 rokov čo poznám Bruna. Bola som Pati pomôcť s koňmi na dostihoch:Hovorí mi: "Toto je Bruno, podrž mu Zuzu pri zapriahaní." Ja na to:"Čau nepoznám Ťa,ale podržím Ti."On sa otočil:"Fajn,aspoň si nezašpiním ruky."A tak začala spolupráca a neskôr spolužitie dvoch bojových lodí v plnej zbroji.

Medzinárodná hanba.

(Jana, 23. 6. 2010 10:01)

Nie, že by nebolo o čom písať ale som stále v pokluse a sedieť pri počítači nestíham. Ale toto stojí za to. Pán platil v práci kartou a pri tom nás poučil, že centrála pre platobné karty v tejto časti Európy je v Budapešti.Na to som len skonštatovala, že je smutné,že aj v Budapešti vedia, že na účte nič nemám.

Obsluhovala som anglického kráľa.

(Jana, 15. 6. 2010 21:32)

No ten zrovna u nás v práci nebol, asi preto,že je len následník trónu, musím si počkať.Ale zo slovenských známych ľudí som mala česť s pánmi: Lasicom,Golonkom,bývalým premiérom Dzurindom,Dvorským,Topoľským,Peterajom, Maťom Ďurindom,Haberom,Ďurovčíkom, Borisom Kollárom,Andrassym,na mená dvoch hudobníkov si teraz za svet nespomeniem a na niektorých som určite zabudla, ale klobúk dole všetci sú veľmi príjemní a úplne normálny zákazníci.

Potrebuje poradiť!!!

(Jana, 15. 6. 2010 19:09)

Zistila som,že potrebujem kúpiť knihu:Sedlák v meste.Po dlhom čase som bola v meste vybavovať a cítila som sa naozaj ako z tej knihy. Najprv som si pomýlila Lazaretskú a s Laurinskou ulicou. Tak,keď som tam zblúdila vybavila som beznehodový bonus na poistenie auta a dievčatá na recepcii poprosila nech pozrú na internete, kde je Laurinská.S otvorenými ústami som obzerala nové divadlo a Euroveu.Keď som čakala na autobus domov tak mi anglicky hovoriaci turisti vysvetlili, že 28-čka stojí za rohom. A to som sa v Bratislave narodila.

Počítanie.

(Jana, 10. 6. 2010 15:58)

Vždy som vedela, že na klusákoch prerábame ale keď to teraz vidím takto spočítané je to sila. Kone, sulky ,postroje,pracovné sulky,deky,ohlávky,bandáže, gamaše,zvony,podkovy a klince. Veterina, očkovanie odčervenie, vitamíny a minerály.Závodisko licencie, registrácie,zápisy importov, prihlášky a štartky ustajnenie a doprava,Seno slama ovos ,granule a voda.Ani neviem,kde sme na to všetko zobrali a prežívame.

Veľká voda.

(Jana, 8. 6. 2010 16:31)

Slovensko pláva a nás to zázračne doteraz obchádzalo.Bola som pár krát zastupovať v bývalej robote, kde končili so stavbou čerpačky. Bol to zvláštny pocit. Strážila som tam úplne od začiatku, od prvej jamy až po kolaudáciu. Vo štvrtok kolaudovali a v piatok prišli záplavy a čerpačka ide na plné obrátky.Tomu sa hovorí tesnotka, alebo že by záplavy čakali na kolaudáciu?

Časopis.

(Jana, 2. 6. 2010 14:14)

Ráno si v robote dve baby kupovali časopisy tipu" Nový čas pre ženy, Chvíľka pre teba, Báječná žena:Za nimi stáli dvaja chalani a mali poznámky ako:báječná žena neexistuje je iba zbytočná žena a podobne: Tak som im odporučila odborný časopis pre chlapov :Urob si sám.

Recidivista.

(Jana, 1. 6. 2010 13:20)

Neviem si teraz spomenúť ako sa volá zákon o recidivistoch,tri krát a dosť alebo tri krát a stačí...proste tak nejak. Prišiel v práci pán ku kase zaplatiť 50 centov, že syn si pomýlil benzín, za chvíľu prišiel s eurom, že syn sa pomýlil znova.Keď vošiel tretí krát celý červený od jedu so slovami:"Ja toho debila zabijem" spomenula som si na tento zákon.

Tenisky.

(Jana, 1. 6. 2010 12:41)

V Devínskej bol zas výpredaj a pretože počet mojich topánok sa blížil k nule, som tam v nedeľu išla. Niektoré výpredaje sú dobré,no na niektoré nosia dokola ten istý nepredajný tovar, akurát je viac obchytaný a špinavý. Týto boli perfektný,ale pretože sme išli behať tak som si v rýchlosti jedny tenisky vyskúšala, podľa čísla na krabici zobrala ešte jedny rovnaké. Až cez týždeň som otvorila krabicu a boli tam dve ľavé. Oni asi vedeli,že mámo bidve ruky ľavé, tak mi podľa toho pripravili aj tenisky.

Šampiony.

(Jana, 31. 5. 2010 11:50)

Ale na niečo som zabudla, všade nám rastú šampiony. Už sme ich mali vyprážané, s vajíčkami, plnené aj zapekané. Kopec som ich zamrazila. Idem sa pozrieť na recepty čo ďalej .


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

následující »