Choď na obsah Choď na menu
 


Tu chcem písať o Obíkovi a o mne.Novinky, zážitky, pocity, úspechy aj neúspechy, radosti každodenného života, ale aj výnimočných chvíľ. O tom, čo nám život nadelil, dal, ponúkol a zobral. O tom, čo sa nám podarilo, čo sme dokázali, čo sme pokazili. Rozmýšľať ako ďalej, napraviť pokazené, vylepšiť hotové a budovať lepšie.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Sex,

(Jana., 5. 12. 2010 14:11)

Je najlepší lekár na všetky starosti.Všetkým prajem do nového roku veľa zdravia a sexu a sexu a sexu a sexu...
Proste sa usexovať a zabudnete na starosti!!!Je to nádherné a ešte zadarmo!!!Ani časovo a finančne obmedzené!!!Zlepšuje náladu, celkovú kondíciu, pohodu duše a ušetríte na kúrení.

Čo chcel bude mať.

(Jana., 5. 12. 2010 13:51)

Nakoniec som predsa len prečítala čo Smelík vypisuje a to trestné oznámenie za krivé obviňovanie a ohováranie predsa len naňho podám. Moja právnička strávila rok zháňaním jeho udaní a podnetov na úradoch:napríklad úrad verejného zdravotníctva,hygiena a podobne a myslím.že by bolo škoda aby sa narobila zbytočne.

Voľby.

(Jana., 5. 12. 2010 12:27)

Práve som sa dozvedela, že som písala niečo na nášho suseda v nejakej predvolebnej kampani alebo niečo podobné.No nie je to pravda písať o ňom alebo iba čítať čo napísal, by mi spôsobili žalúdočné problémy.A ja chcem zostať zdravá.Ale podľa toho, čo som počula si aspoň o ňom môže urobiť názor široká verejnosť.Píše pod pseudonymom Jánošík, tak ako na Dalibora.Chudák Jánošík,čím si toto zaslúžil???Nech mu je zem ľahká.

Množina ponožiek.

(Jana., 5. 12. 2010 10:30)

Nepriama úmera:čím viac ich kúpite, tým ich je menej.Priama úmera:čím ich viac máte, tým ich viac periete.Množiny: množina dier niekoľkonásobne prevyšuje množinu kusov.Metóda vykrytia dier: na ponožku s dierou vpredu, zásadne dávajte ponožku s dierou vzadu.Manipulácia s Brunovými použitými ponožkami vyžaduje riadny kus odvahy.

Cestári.

(Jana., 2. 12. 2010 21:48)

Zostali verní svojej povesti a ani tento rok nesklamali.
Od siedmej doteraz som cestovala z roboty a posledný úsek od Technického skla peši a stopom.V Bratislave úplný kolaps.Ale aspoň v robote bolo fajn, môj nový kolega na zastupovanie žil všelikde v Európe a tak som sa rozhodla, že v rámci pracovnej doby absolvujem rýchlokurz cudzích jazykov. Dnes sme preberali prvé slovo "hovno" v portugalčine,španielčine a po francúzky.Navrhoval mi aj iné slová ako mlieko, chleba,ale mňa toto jedno dostatočne zaujalo.

Nový kolega.

(Jana., 28. 11. 2010 16:34)

Bol teda len na zastupovanie,ale keď sme išli večer z roboty autobusom, vystupoval a kričí na mňa:Jani bolo to fajn, dúfam,že si to zopakujeme.Vysvetľujte celému autobusu,že idete z roboty.

Chrípka.

(Jana., 27. 11. 2010 15:09)

Nebývam vôbec chorá, ale keď ma to raz za desať rokov chytí tak to stojí za to.Mám pocit, že ma niekto požul a v poslednej chvíli vypľul.Človek ani netuší koľko má zubov, svalov, kľbov a hláv, ktoré dokážu bolieť, Mali sme isť na Gala večer, ale pre mňa je teraz aj na záchod ďaleko.
A hurá na nočnú!!!Ani si neviete predstaviť,ako sa teším!!!

Bavor.

(Jana., 19. 11. 2010 15:15)

Kamarát mi včera poslal fotku koňa, a chcel vedieť na koho sa podobá. Jasné, že na starého Bavora z Karpátie. Dni keď sme skákali, hrozne kríval, keď sme ho pár krát preklusali na ruke tak si tie nohy začal mýliť a kríval vždy na inú.Dokázal odviazať každý uzol a na pretekoch sme na ňom zarábali.Každý, čo ho nepoznal sa s nami stavil, že ho tak uviaže, že nemôže utiecť.Keď sme si zarobili tak na tri litre vína, z bedni sme vytiahli jeho reťaz z navarenou guľou a išli flámovať.Doma keď v noci utiekol systematicky ničil metly asi,bol v minulom živote upratovačka.

Perfektné dieťa.

(Jana., 18. 11. 2010 20:59)

Dalibor ďakujem za nádherné fotky, potešili na duši, malá je nádherná,nech robí len radosť.

Gala večer.

(Jana., 18. 11. 2010 11:01)

Dostali sme pozvánky na gala večer závodiska.Dosť nás to prekvapilo, tento rok sme bohvieako nedopadli a ani nepatríme medzi VIP.Pred tromi rokmi bol dobrý trapas. Skončila jedna časť a Niňaj povedal, že nám zaspieva Katka Hasprová a jedlo sa podáva vo vestibule. Jasné, že sa všetci zdvihli a išli jesť a Hasprová spievala prázdnym stoličkám.

Vierka,

(Jana., 16. 11. 2010 21:03)

Odišla mi kolegyňa,z práce a teda aj zo života.Som ale vďačná,že som spoznala tak kvalitného človeka,písať o nej by bolo na dva romány a aj tak by som nedokázala opísať, čo všetko vniesla do môjho života.Prajem jej nech ju majú v novej robote tak radi ako sme ju mali my.

Klasik.

(Jana., 13. 11. 2010 12:36)

Víkendové nočné sú sprevádzané množstvom opitých ľudí.Dnes boli u nás všetci a tí čo neprišli po vlastných,tak ich doviezli taxikári.Už sme boli s kolegyňou na konci s nervami.Nad ránom prišiel chalan pre pivo a spýtal sa či nemáme polnočnú uzávierku. Keď som mu povedala, že sú štyri hodiny ráno, zasnene sa zahľadel a povedal:Jak ten čas letí.

Výplata.

(Jana., 10. 11. 2010 11:30)

Bruno mi pred chvíľou volal čo robím.Nič, sedím v kuchyni a čakám na výplatu.Máme ju síce až za tri dni,ale počula som, že trpezlivosť výplatu prináša.

Skleróza.

(Jana., 9. 11. 2010 15:28)

Je dobrá choroba, nebolí a človek sa vždy niečo nové dozvie.Ale aj nohy z nej bolia.Bola som tri krát v obchode, prvý krát som zabudla polku vecí, druhý krát polovicu z polovice a tretí krát som zabudla, čo som zabudla.

Šalát.

(Jana., 3. 11. 2010 7:12)

Mala chuť na zemiakový šalát, taký bez majonézy.Dlho som ho nerobila tak som si pre istotu pozrela recept.Posledná veta bola: šalát necháme odležať do druhého dňa. Náš šalát mal smolu druhého dňa sa nedožil.

Ďaľší vtip.

(Jana., 28. 10. 2010 16:01)

V noci som čítala v Živote vtip: Syn sa pýta matky prečo je čierny, keď oni s otcom sú biely.Radšej sa ani nepýtaj, to bol taký žúr, že si kľudne mohol byť pes.

Nožík.

(Jana., 25. 10. 2010 16:44)

Bruno ma učil hádzať nožík,/je veľmi dôležité pre môj daľší život/jemu sa odrazil a rozsekol mu celý nos.

Porekadlá.

(Jana., 21. 10. 2010 19:35)

Obľúbené: Motáš sa ako mucha v mlieku. Vystrihaný ako lístok na maso.Spím ako myš na vreci.Trasem sa ako drahý pes.A ešte iné len si rýchlo nespomeniem.

Práca.

(Jana., 20. 10. 2010 7:49)

Včera som prišla do roboty a potichu som si sadla do kúta.Kolegyňa na mňa pozerá a povie:Chuť do práce išla iným autobusom ako ty.Ja som jej odpovedala, že som radšej tri krát prestúpila aby ma nenašla.

Lukáš.

(Jana., 18. 10. 2010 21:18)

Chcem popriať jednému už mladému mužovi menom Lukáš, všetko najlepšie k meninám.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

následující »