Choď na obsah Choď na menu
 


Tu chcem písať o Obíkovi a o mne.Novinky, zážitky, pocity, úspechy aj neúspechy, radosti každodenného života, ale aj výnimočných chvíľ. O tom, čo nám život nadelil, dal, ponúkol a zobral. O tom, čo sa nám podarilo, čo sme dokázali, čo sme pokazili. Rozmýšľať ako ďalej, napraviť pokazené, vylepšiť hotové a budovať lepšie.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Uhorková sezóna...

(Jana , 21. 6. 2009 14:49)

Nie novinárska, moja. Ako každý rok som ako záhradkár nesklamala.Je prvý letný deň a mne sa už podarilo dopestovať všetky druhy chorôb,plesní a škodcov.Budem asi organizovať exkurzie pre študentov záhradníckych škôl,prídu si na svoje.

Slovinci.

(Jana , 20. 6. 2009 9:38)

Potešilo ma, že 28. prídu do Bratislavy aj Slovinci.Naposledy priniesli dobrú náladu a typický južanský temperament.Hlavne hneď prekukli Bruna.Ja som prišla na závodisko s prvou várkou a v pohode som chystala kone. Bruno prišiel s druhou várkou a priniesol jeho príslovečnú nervozitu a chaos.Rozdal úlohy a išiel za stajňu fajčiť.Nedala som sa vyviesť z konceptu a v pohode pokračovala.Za chvíľu mi strčí hlavu do boxu jeden zo Slovincov a hovorí:"Pozor, pozor,idemo švihom,švihom."

Slnko,seno a jahody....

(Jana , 19. 6. 2009 15:37)

Družstevníci nám nechali päť veľkých rozbitých balíkov na lúke a tak každý deň po večierke vozíme seno.Spomenula som si ako sme pred rokmi s Heňom Špánikom zapriahli Fedora a kradli slamu na poli. Zbadal nás agronóm a začal nás naháňať s 1203-kou po poli a pri tom zapadol.Tak sme zastavili, agronóma vytlačili z jarku a pokračovali v nakladaní.Odvtedy sme s ním kamaráti.

Nokia.

(Jana , 16. 6. 2009 17:13)

Vybrala som sa do záhrady vykopať zemiaky a cestou som stretla ríbezle a jahody a trochu ma zdržali. Ako som sa pásla a vyháňala rozmaznaného Obíka, kričia na mňa murári od susedov, že ktorý kôň je Nokia.Zarazila som sa a pýtam sa ich odkiaľ ju poznajú,či chodia na dostihy.Oni,že nie len na ňu stále vykrikujeme. Až potom som si uvedomila,
že u nás stále znie:Nokia prestaň, Nokia nerob,Nokia zabijem ťa. Oni ju vlastne poznali z počutia. No čo
už, náš hyperaktívny dostihový spiatočník sa aspoň nejak presadí.

Turf-gala,

(Jana , 10. 6. 2009 20:22)

V nedeľu mal Bruno službu na závodisku, tak sme sa tam vybrali aj keď nám nebehali kone.Bolo to až neskutočné,ten kľud, pozreli sme si dostihy, sprievodné akcie aj stánky.Aj so známymi si človek konečne pokecal.Po hlavnom dostihu hlásili, že niekto uhádol veľké poradie a padol rekord vo výške vyhraných peňazí. V tom momente zavolal Zmeko, že tý
šťastní sú oni, nech prídeme k veži.Neviem presne, koľko vyhrali ale Obajz dostal novú káru, za tú čo zlámali v Rakúsku.Ani Zmekov otec neodišiel naprázno, vyhral druhú cenu v tombole,autoškolu.Zas sa potvrdilo , komu pán boh, tomu všetci svätí.

Kajdi.

(Jana , 1. 6. 2009 21:33)

Dnes som fotila kone a spomenula som si ako sme na jeseň naštvali Kajdiho. Išli sme do Rakúska behať a ráno som zistila, že nemáme baterky do foťáku. Hovorím Brunovi, zavolám Kajdimu, či berie fotoaparát.Prezident sa mierne urazil a ubezpečil ma, že on vždy berie fotoaparát.Bruno sa ma opýtal,čo hovoril Kajdi a keď som mu to zopakovala,tak sa usmial zobral telefón a spýtal sa Kajdiho, či som mu volala a či berie fotoaparát.Prezident, už mierne naštvatý niečo frflal a zložil. V tom momente sa v kuchyni nič netušiác zjavil Dalibor so širokým úsmevom na tvári. Vo dverách mu hovorím, Boro Ty máš služobný mobil, zavolaj Kajdimu nech zoberie foťák. Slovnú reakciu prezidenta na tretí telefonát tu radšej nebudem opakovať a opisovať udivený Borov výraz, ako držal telefón pol metra od ucha a nechápal, čo sa deje.To si človek vždy povie, to si nekúpiš, to musíš zažiť.

Jana.

(29.5.2009, 29. 5. 2009 20:33)

Obík tak Ti treba, chodíš štvrtý, tak dúfam, že prerazíš aspoň v erotickom priemysle. Máme nové kone: Hallatitla, Atatitla,Pepititla,Obititla....atď.

27.5.2009

(Obik, 27. 5. 2009 21:47)

Dnes bola Angelika, Borova nastávajúca u nás fotiť modelku do Playboya.Chlapi /Boro a Bruno/ boli vyhnaní jazdiť a ja som mal tú česť aktívne sa zúčastniť sa na fotení aktov. Panička bola povýšená do role asistentky,upratovala dvor a držala dáždnik nad foťákom.Rolu modela som zvládol, Nokia sa tam natlačila, aj keď o ňu nikto nestál, veď poznáte ženské.Bruno sa smial,že keď už panička nie je vhodná do Playboya tak tam natlačí aspoň svojho koňa. Nemôžeme za to, že sa Expo nedala chytiť vo výbehu asi sa hanbila.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17