Choď na obsah Choď na menu
 


Tu chcem písať o Obíkovi a o mne.Novinky, zážitky, pocity, úspechy aj neúspechy, radosti každodenného života, ale aj výnimočných chvíľ. O tom, čo nám život nadelil, dal, ponúkol a zobral. O tom, čo sa nám podarilo, čo sme dokázali, čo sme pokazili. Rozmýšľať ako ďalej, napraviť pokazené, vylepšiť hotové a budovať lepšie.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Miládka.

(Jana, 1. 12. 2009 9:57)

Zas som raz zistila ako ma dobre Bruno pozná.Chcel vedieť, čo sa stalo, že som dnes ešte nepustila počítač, varím už asi piate jedlo a robím tretí šalát,päť krát som bola v obchode a vždy niečo zabudnem. Začnem niečo rozprávať a nikdy to nedokončím.Má pravdu, hneď ráno som sa dozvedela, že mi zomrela kamarátka.Teraz ani v rýchlosti neviem spočítať, koľko kamarátov a známych mi zobrala táto zákerná choroba. V takýchto momentoch sú všetky starosti a problémy absolútne smiešne.

Majster.

(Jana, 30. 11. 2009 16:31)

Včera som prišla na nočnú a chlapi mi hneď hlásili, že majú perfektného majstra a že ich má veľmi rád.Jasné, že som chcela vedieť ako na to prišli, tak sa smiali:Štyri hodiny sa vydržal na nás pozerať ako robíme.

Meno.

(Jana, 28. 11. 2009 20:53)

Zvieratá,ktoré chcete zjesť nemáte pomenovať.Ale ja som zistila, že mäso v našom mrazáku, získané rôznym bártrovým obchodom má meno.Máme tam králika Fera, diviaka Filipa,sviniara Ľuba, jaternice Ľuby,slepicu Gabiku a krkovičku, toho ale nepoznám.

Šikovnosť.

(Jana, 26. 11. 2009 20:10)

Priekopa pred domom Bruna magicky priťahuje a už do nej trikrát nacúval.Raz sme auto vytlačili ručne ale dva krát nás musel vytiahnuť ujo Paľo s džípom.Ráno som išla nakupovať a ujo Paľo na mňa volá či môže isť na pivo alebo má prísť s autom.Tak som ho poslala na pivo, že šoférujem ja.No nemám čo Brunovi vyčítať, včera som si do roboty miesto mobilu zobrala ovládač na televízor.

Lopata.

(Jana, 24. 11. 2009 20:15)

Dnes som pri vyhnojovaní zistila,že nie len mňa nahlodal zub času,ale podpísal sa aj na lopate.Raz my cigáň Ďuro ponúkal na predaj hliníkovú lopatu, nafasoval ju na verejnoprospešných prácach, bola jak nová,nemala ani škrabanec.Asi sa moc nenadrel.

Králik.

(Jana, 23. 11. 2009 16:40)

Kamarátova dcéra chcela strašne psa, ale jak to dnes býva všetci mali málo času, tak jej povolili aspoň králika.Samozrejme, že dcéru za chvíľu prestalo baviť čistiť klietku.Paľo to vyriešil ako správny diplomat, vždy bez slova pustil v kuchyni rúru na pečenie, zobral pekáč a začal v ňom králika rovnať a nahlas uvažovať, že už je dosť veľký...

Poriadok musí byť.

(Jana, 20. 11. 2009 8:33)

Bola som zvozená,že nepíšem a jediné čo ma v rýchlosti napadlo....Bežala som na vežu nahlásiť pomoc pri štarte Arabele a na polceste som stretla Filipa.Spýta sa ma, kam letím a že mám špinavé kozy.Tak mu na to, že na vežu veď vieš, že každú zmenu treba hlásiť.

Otázka...

(Jana, 17. 11. 2009 16:19)

To slovo xase, je čase alebo sexe.Máš pravdu. aj ja sa po dlhom sexe nudím a nechce sa mi domov .

JANA, NEVYDAS KNIHU?

(Dalibor, 16. 11. 2009 17:26)

Ahoj Jani, dneska po dlhom xase sa trosku nudim v praci...vlastne mam vsetko hotove, ale nechce sa mi domov, lebo vonku je tma a urcite aj dopravne zapchy..tak sedim a citam vsetko mozne.. velmi sa bavim na Tvojich zapiskoch z celeho roka... Normalne si to viem predstavit ako malu knizku, alebo aj stredne velku... pre ludi, co maju radi kone, vidiek a humor, by bola urcite krasnym sposobom relaxu... Len tak dalej a zostan pri Tvojom zanre :-D Dufam, ze Sting s Playboyom DS posluchaju...Pozdravujem BB!

Panda.

(Jana, 16. 11. 2009 12:13)

Pozerala som prírodopisný film o pandách a dozvedela som sa, že sa neukladajú na zimný spánok, lebo si nevedia urobiť tukové zásoby aby prežili do jari.Po pohľade do zrkadla si myslím,že by som bez problémov prežila a na jar by ma ešte museli budiť.Aspoň na mňa nebudú vykrikovať tréneri od cvalákov koľko uvážim a či si nesadnem.No ale nikdy nehovor nikdy.

Jeseň

(Jana, 13. 11. 2009 7:47)

Nám urobila trochu voľného času tak sme pochodili aj po návštevách.Kamarátka má doma okrem kopy koní aj dvoch somárov.Jej manžel ho sľúbil do živého betlehemu ale jej to zabudol povedať a odišiel na služobku.Na druhý deň klope sused a pýta sa či má doma toho somára.Ona pohotovo odpovedala,že nie, je na služobke, príde zajtra.

Nové číslo.

(Jana, 7. 11. 2009 18:16)

Z dôvodu Brunovej sklerózy máme dočasne nové číslo 0944 322 657

mobil

(Pepa, 1. 11. 2009 17:43)

Ahojky Brunko.Vypadl ti ume mobil v aute a dnes jsem ho tam objevil.tak ho mas u nas u Dobruskych.Zatim ahojky Papca

Deň pre hviezdu...

(Jana, 30. 10. 2009 15:57)

Tak volá dni Hana Hegerová,keď nič nerobí, aj ja som si taký urobila. Dva dni s Filipom a Stankym človeka unavia.Chalani odišli aj s Brunom na Moravu pozerať nejaké kone a chcú sa staviť aj v Terezíne, no nechcem radšej vidieť ako dopadnú.Filip mi značne preriedil knižnicu, stáva sa z neho fanúšik Dänikena, ktorého ja milujem už roky.Som rada, že pôjdu pozrieť aj pána Lajnera, možno mu trochu privedú na iné myšlienky a nebude mu tak smutno.

Drevené uhlie.

(Jana, 29. 10. 2009 12:05)

Som o dva roky mladšia ako drevené uhlie.Blížia sa moje narodeniny a som stará ako babička Boženy Němcovej, keď prišla na Staré Bělidlo, strašné.

Trapas.

(Jana, 27. 10. 2009 17:33)

Absolútne nie prvý, keď si to tak prejdem, môj život je taký zástup trapasov.Jeden lepší ako druhý.V nedeľu som ešte pred odchodom na dostihy bežala nakúpiť a Terno bolo samozrejme totálne preplnené.Pri vstupe sa predomnou zamotal jeden pán a senzorová rampa ho buchla do zadku.Pán sa otočil milo sa na mňa usmial a vtedy som si uvedomila, že si myslí, že som ho po zadku plesla ja.Vždy mám na všetko v momente odpoveď, ale teraz som len ukázala na rampu a zamotala medzi ľudí.

Výpredaj.

(Jana, 26. 10. 2009 7:18)

V piatok bol Devínskej výpredaj a na letáku mali reklamu, pri kúpe jedného páru topánok, druhý zadarmo.No myslím si, že jeden by ste si nekúpili a druhý nechceli ani zadarmo.

Mäso.

(Jana, 21. 10. 2009 7:52)

Ráno som vytiahla mäso z mrazáku a išla krmiť.Jeremy určite nahovoril kocúra aby mäso zhodil na zem a spoločne sa doňho pustili.Našťastie bolo zamrznuté a moc mu neublížili.Všade jedia zvieratá, čo nechajú ľudia, len u nás budeme jesť, čo nám nechali zvery.

Policajti

(Jana, 20. 10. 2009 11:56)

zastavili ma keď som bola vrátiť vozík.Najviac ich zaujímalo prečo mám v aute matrac a spacák, či v tom aute bývam. Tak som im povedala, že áno a ťahám si letnú kuchyňu.V nedeľu Bruno fúkal, kolesá na kárach a pani Steinerová išla okolo a hovorí mu nech to dobre nafúka a on hneď zahlásil, že on ich vypúšťa, že to nie sú naše....

Slniečko

(Jana, 17. 10. 2009 16:14)

nám zas trochu vykuklo a dúfam,že bude mať čas aj zajtra.Bruno sa ponúkol, že pôjde za mňa na nočnú, nech sa na zajtra vyspím a ja idem k Marekovi pre vozík.Proste taký pekný jesenný deň so všetkým čo k tomu patrí:dobrý obed,koláč,hrabanie lístia,zbieranie posledných orechov, len neviem,kto ráno vyčistí tie vyváľané kone.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

následující »