Choď na obsah Choď na menu
 


Tu chcem písať o Obíkovi a o mne.Novinky, zážitky, pocity, úspechy aj neúspechy, radosti každodenného života, ale aj výnimočných chvíľ. O tom, čo nám život nadelil, dal, ponúkol a zobral. O tom, čo sa nám podarilo, čo sme dokázali, čo sme pokazili. Rozmýšľať ako ďalej, napraviť pokazené, vylepšiť hotové a budovať lepšie.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Meniny.

(Jana, 10. 3. 2010 13:47)

Mám poďakovať všetkým čo volali a SMS-kovali Brunovi k meninám. Málokomu sa podarí mať meniny a prezývkové meniny jeden deň. Sám hovorí, že doobeda má meniny a poobede prirodzeniny.

Vesta.

(Jana, 10. 3. 2010 11:29)

V novej robote je zážitkov, že by jeden neveril. Hneď prvú nočnú prišla do shopu prostitútka zisťovať koľko stojí reflexná vesta, že jej chceli dať policajti pokutu, že šlape pri ceste a nie je ju vidno.

Robota.

(Jana, 5. 3. 2010 15:06)

Hurá podarilo sa mi nájsť robotu a dokonca takú, ktorú som chcela robiť. V dnešnej dobe to bol beh na dlhú trať skoro maratón.

Hrach.

(Jana, 3. 3. 2010 9:24)

Zas ma chytajú jarné záhradskárske chúťky. Idem nasadiť hrach, aby sme mali čím podsypať Jánošíka, keby náhodou prišiel.

Martin.

(Jana, 26. 2. 2010 7:52)

Môj kamarát hokejista o ktorom som už písala. Raz v zime ráno sme stáli na zástavke. Poznáte tie stavy, keď postojačky dospávate a neprítomne čumíte do blba.Spoza rohu vybehlo dievča a snažilo sa chytiť autobus. Keď bola na našej úrovni Martin na ňu skríkol:"Nebež!"Dievča zastavilo a Martin otcovsky, milo s úsmevom jej hovorí:"Nebež, lebo sa zjebeš!

Sting.

(Jana, 25. 2. 2010 17:54)

Lonžovať Stinga je výborný adrenalínový šport, Stále sa šklebí a mňa privádza do zúrivosti.

Veštkyňa.

(Jana, 24. 2. 2010 9:59)

Dana vyveštila, že po snehu príde blato a jej predpoveď sa doslovne splnila.Je to výborné na moju kondičku, ako sa motám po dvore a na každej bote dve kilá blata.

Hokej.

(Jana, 19. 2. 2010 20:52)

Môj kamarát hokejista prišiel k športovej lekárke a sestrička sa ho opýtala ako sa volá:" Martinko".Dva krát prelistovala kartotéku a hovorí mu, že ho tam nemá. "Priezviskom Vanek."

Drímo.

(Jana, 19. 2. 2010 8:07)

Keď spomínam záhorákov nesmiem zabudnúť na Milana, prezývaného Drímo. Roky robil šoféra v TJ Karpátia a cez víkendy nás so sťahovákom vozil po pretekoch.Jednu zimu ho opravil, vyvaril korbu a na finále mu nás tréner Peter, kúpil farbu/ parížsku modrú/, aby ho nastriekal.Po dvoch hodinách stál za stajňou bledučko modrý trambus, ktorý splýval s oblohou za ním.Peter neveriaco vyvalil oči a pýta sa Dríma:"To je čo?" Drímo pyšne:"Bíua, s nádychem do modra,"Peter rezignoval:"Už to nechaj tak, v sklade máme fialovú, urobíme na ňom nejaké pásy."Drímo, očividne spokojný so svojim dielom, cúvol dva kroky, zasnene sa pozrel na trambus a hovorí:"Petr, já mám doma ružovú, tá je taká pjekná."

Teplo.

(Jana, 18. 2. 2010 9:47)

Oteplilo sa, cez noc zliezol sneh a ja z hrôzou pozerám, čo všetko spod neho vyliezlo. Rozfúkané seno a slama, nášlapky a psie hovienky. Idem to upratať, ale všetko ma bolí. Dostala som sa do veku, keď ráno vstanem a nič ma nebude bolieť, tak som mŕtva.

Ahoj Dana.

(Jana, 16. 2. 2010 18:11)

Toľko snehu v Bratislave nebolo,že ani nepamätám a ja už hodne pamätám.Poobliekaná chodím jak polárny bádateľ a keď to trochu povolí tak som blatová ako pomocný poľnohospodársky robotník.Na lúke sme vyšlapali toľko kruhov,na niekoľko olympiád do predu.My sa tu už hádame, ešte ani sezóna nezačala.Aj ten humor je niekedy cez slzy.

Humor

(Dana, 16. 2. 2010 16:30)

Ahoj vidím,že jsi stále v dobré náladě.Mě už hrabe z toho sněhu,sněhu,mrazu a taky mrazu!!!!Prostě fuj fuj fuj.Pak přijde bahno,bahno a zase bahno.Už aby začla sezona.To zase bude samá hádka,protest,rvačka/kopání do zadku bylo minulý rok nejpopulárnější/ tedy v Praze nevím jak u vás?Pozdrav pro všechny D.R.

Kura.

(Jana, 15. 2. 2010 12:04)

Čaute, Ivan a Thunde, počula som, že sa Vám páčil recept na kura v montérkach.Okrem kuraťa, často robím aj tanier obložený príborom.

Valentín.

(Jana, 14. 2. 2010 14:18)

Prajem všetkým zaláskovaným pekného Valentína a keď nič iné, tak aspoň poriadny čmochanec. Na Záhorí povedia:"Takú ji rezeu pusu, cez celý chráp."

Pračka.

(Jana, 9. 2. 2010 17:33)

Kŕmim pračku ponožkami. Neviem, ako Vaša pračka, ale naša nejde na elektrinu, ale na zožraté ponožky.Vždy z páru vytiahnem iba jednu.Je to asi daň za poskytované služby.

Jar.

(Jana, 8. 2. 2010 19:31)

Vyzerá to, že už príde jar. Začala mi pľznuť zubná kefka.

Písanie.

(Jana, 8. 2. 2010 7:46)

Vôbec sa mi nechce písať, lebo moji kamaráti sa rozhodli, že budú umierať jeden za druhým.Najprv Romana /44/ na Silvestra, krvná zrazenina v mozgu, Dodo /32/ pred Vianocami nastúpil do nemocnice, minulý týždeň mal pohreb, nádor na mozgu. V sobotu Marta Ouzká,po troch mesiacoch choroby.

Bežky.

(Jana, 6. 2. 2010 17:08)

Skončili sme z lonžovaní, lebo koňom už očividne liezlo na nervy a o mojich pocitoch radšej písať nebudem.Jazdíme a jazdíme a spoločnosť nám robia bežkáry. Ideálna zámienka na robenie blbostí, vyhadzovanie, uskakovanie a plašenie.Dnes som škodoradostne pozerala ako sa im tie stopy topia.

Šteňatá.

(Jana, 2. 2. 2010 9:25)

Andulu sme nechceli nakryť, no ona potvora sa nás nepýtala, postarala sa sama. Včera sa jej narodilo šesť šteniat a vyzerajú úplne ako čistokrvní číňani.Ja som bola za zlú a chcela som niečo utratiť,no prehlasovali ma.To už moja prababka topila mačence v teplej vode, aby im nebola zima. Láska k zvieratám má rôzne podoby.

Paríž.

(Jana, 1. 2. 2010 13:12)

Všetci žijú Parížom, minulý rok, keď sa chalani vrátili. priniesli nejaké materiály a všade bola víla stojaca v sulke.Hneď sa smiali, že by som to neustála.Ale ustála, len načo, keď nemám také ružové šaty.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17

následující »